KONST / Litografier / Färglitografi 16087457
*
nr 1608 7457
Färglitografi
Picasso, numrerad 360/375, ej signerad, Mor och barn, oramat löst blad. Färglitografi, bildmått: 51x40 cm
Följerätt
Utrop:
700 kr
Såld:
1.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 mars 2024
kl 20:30:25
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/3 23:06:57
1
300 kr
21/3 00:03:22
2
350 kr
25/3 11:16:16
3
400 kr
25/3 11:18:25
3
500 kr
25/3 18:53:51
4
450 kr
25/3 18:53:51
3
500 kr (Budbetjänt)
25/3 18:53:55
4
600 kr
25/3 20:05:56
3
700 kr
25/3 20:16:14
5
800 kr
25/3 20:23:00
3
1.100 kr
25/3 20:24:11
3
1.100 kr
25/3 20:24:31
4
1.000 kr
25/3 20:24:31
3
1.100 kr (Budbetjänt)
25/3 20:25:25
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barn barnporträtt ej signerad färglitografi grafik kvinna kvinnoporträtt kvinnor litografi litografier litografiskt blad mor och barn pablo picasso picasso
-
4270 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:01
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:17
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:50
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:38
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:18
-
5380 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:03
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1608 7457
Färglitografi
Picasso, numrerad 360/375, ej signerad, Mor och barn, oramat löst blad. Färglitografi, bildmått: 51x40 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 700 kr |
Såld: | 1.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 25 mars 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
20/3 23:06:57 | 1 | 300 kr |
21/3 00:03:22 | 2 | 350 kr |
25/3 11:16:16 | 3 | 400 kr |
25/3 11:18:25 | 3 | 500 kr |
25/3 18:53:51 | 4 | 450 kr |
25/3 18:53:51 | 3 | 500 kr (Budbetjänt) |
25/3 18:53:55 | 4 | 600 kr |
25/3 20:05:56 | 3 | 700 kr |
25/3 20:16:14 | 5 | 800 kr |
25/3 20:23:00 | 3 | 1.100 kr |
25/3 20:24:11 | 3 | 1.100 kr |
25/3 20:24:31 | 4 | 1.000 kr |
25/3 20:24:31 | 3 | 1.100 kr (Budbetjänt) |
25/3 20:25:25 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barn barnporträtt ej signerad färglitografi grafik kvinna kvinnoporträtt kvinnor litografi litografier litografiskt blad mor och barn pablo picasso picasso
-
4270 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:01 -
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:17 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:50
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:38 -
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:18 -
5380 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:03